O Dworcu Online

Technologia

Aplikacja zbudowana w oparciu o jedne z obecnie najprężniej rozwijających się technologii w aplikacjach webowych (ASP.NET MVC) z zaimplementowanym systemem bazodanowym MSSQL.

Posiada instancję w tzw. chmurze, działajaca jako maszyna wirtualna u jednego z największych dostawców rozwiązań typu 'cloud computing'.

Wieloplatformowość

Architektura aplikacji pozwala na uruchomienie interfejsu systemu na każdej platformie sprzętowej z dostępem do Internetu i obsługującej przeglądarkę internetową.

Takie podejście gwarantuje niewielkie wymagania co do wydajności obliczeniowej urządzenia, na których uruchamiana jest aplikacja, ilości pamięci operacyjnej, powierzchni dyskowej etc.

Otwartość na innowacje

Udostępniamy dedykowane API (protokoły wymiany danych) pozwalające na przeprowadzenie szeregu integracji z innymi systemami oraz urządzeniami.

Jesteśmy otwarci na wszelkie nowe pomysły i technologie, gotowi na tworzenie lub implementację rozwiązań stricte odpowiadającym naszym Partnerom.

  • Integruje dotychczasowe rozwiązania dedykowane na rynek transportu osób. Umożliwa powiązania systemu Dworzec Online z innymi dostawcami software i hardware.
  • Sprzedaż w trybie „real time” bez konieczności zamykania sprzedaży wraz z rozpoczęciem realizacji kursu.
  • Umożliwia udostępnianie i otrzymywanie oferty przewozowej w obrębie systemu pomiędzy Dworcami/Przewoźnikami.
  • Posiada portal sprzedażowy będący głównym tzw. 'hubem', w obrębie którego przedstawiana jest oferta Przewoźników, różnego typu informacje oraz prezentowany jest efekt działania mechaniki różnych modułów systemu (lokalizacja pojazdów, informacja o kursach, kursy łączone, architektura wariantowania itd.).